Paul Meeus

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring Antwerpen sedert 22 maart 2007, ter vervanging van de heer Guido Tastenhoye, overleden op 8 maart 2007. ▀ Lid van de Vlaams Belang-fractie. ▀ Geboren te Sint-Niklaas op 2 januari 1957. ▀ Onderwijzer. ▀ Gemeenteraadslid van Turnhout. Lid van het OCMW van Turnhout.

 wait please...
Activiteit van Paul Meeus - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Paul Meeus - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*