Dominique Van Roy

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Namen sedert 18 januari 2007, ter vervanging van mevrouw Anne Barzin, ontslagnemend op 17 januari 2007. ▀ Lid van de MR-fractie. ▀ Geboren te Brussel op 28 mei 1956. ▀ Landmeter immobiliën - expert. Ambtenaar. ▀ Gewezen provincieraadslid (Namen). Gewezen schepen van Eghezée. Burgemeester van Eghezée.

 wait please...
Activiteit van Dominique Van Roy - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Dominique Van Roy - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*