Monica De Coninck

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring Antwerpen sedert 7 december 2006, ter vervanging van mevrouw Inga Verhaert, ontslagnemend op 1 december 2006. ▀ Lid van de sp.a-spirit-fractie. ▀ Geboren te Oostende op 21 maart 1956. ▀ Licentiaat in de moraalwetenschappen. Master in public management. Lerares. ▀ Gewezen provincieraadslid (Antwerpen). Schepen van Antwerpen. Voorzitter van het OCMW van Antwerpen.

 wait please...
Activiteit van Monica De Coninck - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Monica De Coninck - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    51 (2003-2007)   |   


*