Magda Raemaekers

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Socialistisch volkvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring Limburg van 7 december 2006 tot 10 juni 2007 en sedert 2 juli 2009, ter vervanging van de heer Peter Vanvelthoven, ontslagnemend op 30 juni 2009. Lid van sp.a-fractie. Geboren te Donk op 24 mei 1947. Gewezen ambtenaar. Gepensioneerde. Eerste schepen van Herk-de-Stad. Gewezen Voorzitter van het OCMW van Herk-de-Stad. Officier in de Kroonorde.

 wait please...
Activiteit van Magda Raemaekers - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Magda Raemaekers - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*