Bruno Tuybens

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Sp.a volksvertegenwoordiger voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 10 juni 2007. Lid van de sp.a-fractie. Geboren te Ukkel op 10 november 1961. Kandidaat in de rechten. Gewezen kaderlid (KBC-Groep). Gewezen staatssecretaris voor Overheidsbedrijven toegevoegd aan de minister van Begroting en Consumentenzaken. Gewezen voorzitter "Amnesty International BelgiŰ"-vzw. Gewezen burgemeester van Zwalm. Gemeenteraadslid van Zwalm. Commandeur in de Orde van Leopold II.

 wait please...
Activiteit van Bruno Tuybens - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Bruno Tuybens - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |   


*