Dylan Casaer

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 15 september 2004, ter vervanging van Mevrouw Freya Van den Bossche, minister van Werk. ▀ Lid van de sp.a-spirit-fractie. ▀ Geboren te Aalst op 6 oktober 1970. ▀ Licentiaat in de rechten. Master in sociaal recht. Advocaat. ▀ Gemeenteraadslid van Aalst.

 wait please...
Activiteit van Dylan Casaer - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Dylan Casaer - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*