Ingrid Meeus

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 30 juli 2004, ter vervanging van mevrouw Fientje Moerman, verkozen tot minister van Economie, Ondernemen, Wetenschap, Innovatie en Buitenlandse Handel (Vlaamse regering) op 22 juli 2004.▀ Lid van de VLD-fractie. ▀ Geboren te Temse op 10 april 1964. ▀ Gegradueerde in de klinische scheikunde. Laborant. ▀ Schepen van Temse. Voorzitter van het OCMW van Temse.

 wait please...
Activiteit van Ingrid Meeus - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Ingrid Meeus - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*