Ortwin Depoortere

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring Oost-Vlaanderen sedert 8 juli 2004, ter vervanging van mevrouw Gerda Van Steenberge, ontslagnemend op 5 juli 2004. ˘ Lid van de Vlaams Belang-fractie. ˘ Geboren te Izegem op 23 oktober 1970. ˘ Gegradueerde in de toegepaste communicatie. Licentiaat in de vergelijkende cultuurwetenschappen. Gewezen medewerker en secretaris van de Vlaams Blok-fractie in de Senaat. ˘ Gemeenteraadslid van Gent.

 wait please...
Activiteit van Ortwin Depoortere - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Ortwin Depoortere - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*