Inga Verhaert

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring Antwerpen sedert 8 juli 2004, ter vervanging van mevrouw Anissa Temsamani, ontslagnemend op 6 juli 2004. ▀ Lid van de sp.a-spirit-fractie. ▀ Geboren te Essen op 18 april 1969. ▀ Licentiaat in de Germaanse filologie. Aanvullende studie in de Internationale Politiek. Ambtenaar. ▀ Gemeenteraadslid van Kalmthout. Mevrouw Inga Verhaert heeft ontslag genomen als volksvertegenwoordiger op 1 december 2006. Zij werd op 7 december 2006 vervangen door mevrouw Monica De Coninck.

 wait please...
Activiteit van Inga Verhaert - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Inga Verhaert - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*