Anne-Marie Baeke

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring Limburg van 14 juli 2003 tot 7 december 2006, ter vervanging van de heer Peter Vanvelthoven, minister van Werk, en sedert 7 december 2006 ter vervanging van mevrouw Hilde Claes, ontslagnemend op 1 december 2006. ▀ Lid van de sp.a-spirit-fractie. ▀ Geboren te Ronse op 14 april 1969. ▀ Lid van de Vlaamse Raad van 24 januari 2001 tot 18 maart 2003 en van 10 juni 2003 tot 14 juli 2003. ▀ Licentiate in de rechten. Gewezen advocate.

 wait please...
Activiteit van Anne-Marie Baeke - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Anne-Marie Baeke - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*