Eric Libert

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger FDF (MR) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde van 14 juli 2003 tot 12 februari 2004, ter vervanging van de heer Jacques Simonet, staatssecretaris voor Europese zaken en Buitenlandse zaken, toegevoegd aan de minister van Buitenlandse zaken en sedert 1 juli 2004, ter vervanging van de heer Jacques Simonet, ontslagnemend op 28 juni 2004. ▀ Lid van de MR-fractie. ▀ Geboren te Amay op 1 juli 1950. ▀ Licentiaat in de rechten. Advocaat. ▀ Schepen van Sint-Genesius-Rode. ▀ Ridder in de Leopoldsorde. Officier in de Kroonorde. ▀ Reserveofficier.

 wait please...
Activiteit van Eric Libert - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Eric Libert - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*