Koen T'Sijen

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger Spirit (sp.a-spirit) voor de kieskring Antwerpen van 14 juli 2003 tot 25 september 2003, ter vervanging van mevrouw Anissa Temsamani, staatssecretaris voor Arbeidsorganisatie en Welzijn op het werk, toegevoegd aan de minister van Werk en Pensioenen en sedert 8 juli 2004, ter vervanging van mevrouw Els Van Weert, ontslagnemend. ▀ Lid van de sp.a-spirit-fractie. ▀ Geboren te Antwerpen op 29 mei 1970. ▀ Licentiaat in de politieke en sociale wetenschappen. ▀ Schepen van Boechout. Gewezen voorzitter van het OCMW van Boechout.

 wait please...
Activiteit van Koen T'Sijen - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Koen T'Sijen - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*