Cemal Cavdarli

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring Oost-Vlaanderen van 14 juli 2003 tot 15 september 2004, ter vervanging van mevrouw Freya Van den Bossche, minister van Leefmilieu, Consumentenzaken en Duurzame Ontwikkeling en sedert 15 september 2004 ter vervanging van de heer Daan Schalck, ontslagnemend op 10 september 2004. ▀ Lid van de sp.a-spirit-fractie. ▀ Geboren te Emirdag (Turkije) op 15 maart 1966. ▀ Leraar islamitische godsdienst.

 wait please...
Activiteit van Cemal Cavdarli - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Cemal Cavdarli - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*