Annemie Turtelboom

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Antwerpen van 26 juni 2003 tot 6 juli 2004, ter vervanging van de heer Bart Somers, minister-president van de Vlaamse regering en sedert 8 juli 2004, ter vervanging van de heer Bart Somers, ontslagnemend op 6 juli 2004. ▀ Lid van de VLD-fractie. ▀ Geboren te Ninove op 22 november 1967. ▀ Licentiate in de economische wetenschappen. Opleidingsverantwoordelijke ?Marketing? (Katholieke Hogeschool Leuven). ▀ Gemeenteraadslid van Puurs. Gewezen lid van het OCMW van Puurs.

 wait please...
Activiteit van Annemie Turtelboom - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Annemie Turtelboom - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






54 (2014-2016)   |    53 (2010-2014)   |    51 (2003-2007)   |   


*