Françoise Colinia

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (MR) voor de kieskring Henegouwen van 26 juni 2003 tot 30 juni 2004, ter vervanging van de heer Hervé Hasquin, minister-president belast met de Buitenlandse betrekkingen, van de regering van de Franse gemeenschap. ¢ Lid van de MR-fractie. ¢ Geboren te Bergen op 8 januari 1957. ¢ Licentiate in de Romaanse filologie. Geaggregeerde voor het hoger secundair onderwijs. Gegradueerde verpleegster. Lerares. ¢ Gewezen schepen van financiën, begroting en tewerkstelling van Bergen. Gemeenteraadslid van Bergen. Ondervoorzitter van de ISPH (Intercommunale de santé publique hennuyère).

 wait please...
Activiteit van Françoise Colinia - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Françoise Colinia - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*