Caroline Gennez

Picture

CV: Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a) voor de kieskring Antwerpen sedert 13 juni 2010. Lid van de sp.a-fractie. Geboren te Sint-Truiden op 21 augustus 1975. Gecoöpteerd senator van 19 juni 2003 tot 6 juli 2004. Gewezen lid van het Vlaams parlement. Licentiaat in de Politieke wetenschappen. Gewezen voorzitter van de socialistische fractie van het Vlaams parlement. Gewezen voorzitter van de sp.a. Gewezen schepen van Sint-Truiden. Gewezen schepen van Mechelen. Gemeenteraadslid van Mechelen. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Caroline Gennez - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)

Activiteit van Caroline Gennez - Zittingsperiode 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 53 (06.07.2010 - 28.04.2014)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |   


*