Greet Van Gool

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring Antwerpen sedert 18 mei 2003. ▀ Lid van de sp.a-spirit-fractie. ▀ Geboren te Schoten op 4 augustus 1962. ▀ Secretaris van de Kamer. ▀ Gewezen regeringscommissaris, toegevoegd aan de minister van Sociale Zaken en Pensioenen. ▀ Licentiate in de rechten. Ambtenaar. ▀ Gemeenteraadslid van Antwerpen. ▀ Ridder in de Kroonorde. ▀ Plaatsvervangend lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad.

 wait please...
Activiteit van Greet Van Gool - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Greet Van Gool - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*