Anissa Temsamani

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a-spirit) voor de kieskring Antwerpen van 18 mei 2003 tot 6 juli 2004 (vervangen voor de duur van haar ambt van staatssecretaris door de heer Koen T Sijen van 14 juli 2003 tot 25 september 2003). ▀ Lid van de sp.a-spirit-fractie. ▀ Geboren te Tanger (Marokko) op 27 augustus 1966. ▀ Lid van het Vlaams parlement. ▀ Gewezen zaakvoerder. Gewezen financieel adviseur. ▀ Gewezen staatssecretaris voor Arbeidsorganisatie en Welzijn op het werk, toegevoegd aan de minister van Werk en Pensioenen.

 wait please...
Activiteit van Anissa Temsamani - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Anissa Temsamani - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*