Gerda Van Steenberge

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Blok voor de kieskring Oost-Vlaanderen van 18 mei 2003 tot 5 juli 2004. ▀ Lid van de Vlaams Blok-fractie. ▀ Geboren te Aalst op 27 november 1965. ▀ Senator van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003. ▀ Lid van het Vlaams parlement. ▀ Licentiate in de rechten. Advocaat. ▀ Gemeenteraadslid van Erpe-Mere.

 wait please...
Activiteit van Gerda Van Steenberge - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Gerda Van Steenberge - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*