Mark Verhaegen

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V) voor de kieskring Antwerpen sedert 18 mei 2003. - Lid van de CD&V-fractie. - Geboren te Lier op 4 december 1954. - Landbouwkundig ingenieur. Ambtenaar. - Gewezen provincieraadslid (Antwerpen). Burgemeester van Hulshout. - Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Mark Verhaegen - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Mark Verhaegen - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*