Bart Tommelein

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Liberaal volksvertegenwoordiger (Open Vld) voor de kieskring West-Vlaanderen van 18 mei 2003 tot 30 juni 2009. Lid van de Open Vld-fractie. Geboren te Oostende op 4 mei 1962. Lid van het Vlaams parlement. Gegradueerde in de toegepaste communicatie. Gewezen voorzitter van de Open Vld-fractie van de Kamer. Gemeenteraadslid van Oostende.

 wait please...
Activiteit van Bart Tommelein - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Bart Tommelein - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |   


*