Els Haegeman

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (sp.a) voor de kieskring Kortrijk-Roeselare-Tielt sedert 25 september 2001, ter vervanging van de heer Erik Derycke, ontslagnemend op 24 september 2001. Lid van de sp.a-fractie. Geboren te Kortrijk op 13 juni 1968. Licentiaat in de rechten. Advocaat.

 wait please...
Activiteit van Els Haegeman - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Els Haegeman - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*