Robert Hondermarcq

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Liberaal volksvertegenwoordiger (PRL FDF MCC) voor de kieskring Bergen-Zinnik sedert 23 mei 2001 ter vervanging van de heer Jean-Paul Moerman, ontslagnemend op 21 mei 2001. ▀ Lid van de PRL FDF MCC-fractie. ▀ Geboren te Horrues op 19 oktober 1946. ▀ Doctor in de veeartsenijkunde. Landbouwkundige. Landbouwer ▀ Schepen van Zinnik.

 wait please...
Activiteit van Robert Hondermarcq - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Robert Hondermarcq - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*