Gérard Gobert

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger (Ecolo) voor de kieskring Henegouwen van 26 juni 2003 tot 18 juli 2004, ter vervanging van de heer Jean-Marc Nollet, minister van Kinderwelzijn, belast met het Basisonderwijs, de opvang en de opdrachten toegewezen aan de ONE (regering van de Franse gemeenschap). Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Bergen-Zinnik van 11 januari 2001 tot 18 mei 2003. ▀ Geboren te Frameries op 25 juli 1950. ▀ Licentiaat in de politieke en administratieve wetenschappen. Leraar. ▀ Gewezen gemeenteraadslid van Bergen.

 wait please...
Activiteit van Gérard Gobert - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Gérard Gobert - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*