Ludo Van Campenhout

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Antwerpen sedert 23 december 1999, ter vervanging van de heer Etienne De Groot, ontslagnemend op 20 december 1999. Lid van de VLD-fractie. Geboren te Schoten op 27 november 1966. - Licentiaat in de toegepaste economische wetenschappen (UFSIA). Master in tax management (VLEKHO). Gewezen universiteitsassistent. Bestuurder van het Gemeentelijke Havenbedrijf Antwerpen.

 wait please...
Activiteit van Ludo Van Campenhout - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Ludo Van Campenhout - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*