Martine Taelman

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Antwerpen sedert 5 juni 2003. - Lid van de VLD-fractie. - Geboren te Lier op 19 juli 1965. - Senator van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003. - Licentiate in de rechten. Advocate. Certificaat van Internationaal recht (Université de Paris). - Schepen van Grobbendonk.

 wait please...
Activiteit van Martine Taelman - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Martine Taelman - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |   


*