Mia De Schamphelaere

Picture

CV: Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Christen-democratisch volksvertegenwoordiger (CD&V - N-VA) voor de kieskring Antwerpen sedert 10 juni 2007. Lid van de CD&V-fractie. Geboren te Wilrijk op 28 mei 1961. Lid van het Vlaams parlement van 21 mei 1995 tot 13 juni 1999. Gecoöpteerd senator van 14 juli 1999 tot 10 juni 2007. Licentiate in de rechten. Gewezen auditeur bij het Rekenhof. Ondervoorzitter van de Kamer. Schepen van Edegem. Ridder in de Leopoldsorde.

 wait please...
Activiteit van Mia De Schamphelaere - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)

Activiteit van Mia De Schamphelaere - Zittingsperiode 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 52 (28.06.2007 - 07.05.2010)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |   


*