Hugo Philtjens

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik van 14 juli 1999 tot 9 oktober 2001 ter vervanging van de heer Patrick Dewael, verkozen tot minister-president van de Vlaamse regering op 13 juli 1999 en sedert 9 oktober 2001 ter vervanging van mevrouw Marilou Vanden Poel-Welkenhuysen, ontslagnemend op 8 oktober 2001. - Lid van de VLD-fractie. - Geboren te Hasselt op 17 juni 1949. - Ambtenaar. - Burgemeester van Kortessem.

 wait please...
Activiteit van Hugo Philtjens - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Hugo Philtjens - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*