Jean Depreter

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (PS) voor de kieskring Bergen-Zinnik sedert 14 juli 1999, ter vervanging van de heer Elio Di Rupo, verkozen tot minister-president van de Waalse regering op 12 juli 1999. - Lid van de PS-fractie. - Geboren te Haine-Saint-Paul op 23 november 1944. - Licentiaat in de psycho-pedagogische wetenschappen. Leraar.

 wait please...
Activiteit van Jean Depreter - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Jean Depreter - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*