Leen Laenens

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger (AGALEV) voor de kieskring Antwerpen sedert 12 oktober 1999, ter vervanging van de heer Eddy Boutmans, benoemd tot staatssecretaris voor Ontwikkelingssamenwerking, toegevoegd aan de minister van Buitenlandse Zaken, op 12 juli 1999. - Lid van de AGALEV-ECOLO-fractie. - Geboren te Borgerhout op 18 mei 1952. - Industrieel ingenieur tropische & subtropische landbouw. Bijzondere licentie menselijke ecologie. - Schepen van Malle. - Plaatsvervangend lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad.

 wait please...
Activiteit van Leen Laenens - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Leen Laenens - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*