Daan Schalck

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor de kieskring Gent-Eeklo sedert 14 juli 1999, ter vervanging van de heer Luc Van den Bossche, benoemd tot minister van Ambtenarenzaken en de Modernisering van de Openbare besturen op 12 juli 1999. ▀ Lid van de SP-fractie. ▀ Geboren te Gent op 26 april 1963. ▀ Licentiaat in de geschiedenis. Gewezen bediende.

 wait please...
Activiteit van Daan Schalck - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Daan Schalck - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*