Els Van Weert

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger Spirit (sp.a-spirit) voor de kieskring Antwerpen van 18 mei 2003 tot 5 juli 2004. Volksvertegenwoordiger van de Volksunie voor de kieskring Mechelen-Turnhout van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003. ▀ Lid van de sp.a-spirit-fractie. ▀ Geboren te Lier op 27 februari 1968. ▀ Gewezen lid van het Vlaams parlement. ▀ Licentiate in de politieke en sociale wetenschappen. ▀ Gewezen voorzitter van Spirit. ▀ Gemeenteraadslid van Nijlen. ▀ Staatssecretaris voor Duurzame Ontwikkeling en Sociale economie, toegevoegd aan de minister van Begroting en Overheidsbedrijven.

 wait please...
Activiteit van Els Van Weert - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Els Van Weert - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*