Géraldine Pelzer-Salandra

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger (ECOLO) voor de kieskring Verviers sedert 13 juni 1999. - Lid van de AGALEV-ECOLO-fractie. - Geboren te Santo Menna (Italië) op 11 oktober 1957. - Gegradueerde in de psychomotoriek. Opvoedster.

 wait please...
Activiteit van Géraldine Pelzer-Salandra - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Géraldine Pelzer-Salandra - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*