Marie-Thérèse Coenen

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger (ECOLO) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 13 juni 1999. - Lid van de AGALEV-ECOLO-fractie. - Geboren te Leuven op 12 februari 1955. - Licentiate in de wijsbegeerte en letteren (geschiedenis). Geaggregeerde van het hoger secundair onderwijs. Gewezen directrice van "CARHOP" ("Centre d'Animation et de Recherche en Histoire Ouvrière et Populaire").

 wait please...
Activiteit van Marie-Thérèse Coenen - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Marie-Thérèse Coenen - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*