André Smets

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger van de "Parti social-chrétien" (PSC) voor de kieskring Verviers sedert 13 juni 1999. ▀ Lid van de PSC-fractie. ▀ Geboren te Luik op 5 juli 1943. ▀ Licentiaat in de geschiedenis. Schooldirecteur. ▀ Gewezen schepen van Herve. Burgemeester van Herve.

 wait please...
Activiteit van André Smets - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van André Smets - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |   


*