Guido Tastenhoye

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring Antwerpen sedert 13 juni 1999. ▀ Lid van de Vlaams Belang-fractie. ▀ Geboren te Leuven op 7 augustus 1959. ▀ Licentiaat in de Germaanse filologie. Gewezen journalist. ▀ Gewezen lid van de districtsraad van Deurne (stad Antwerpen). ▀ Plaatsvervangend lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad. De heer Guido Tastenhoye is overleden op 8 maart 2007. Hij werd vervangen door de heer Paul Meeus op 22 maart 2007.

 wait please...
Activiteit van Guido Tastenhoye - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Guido Tastenhoye - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*