Bart Somers

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Mechelen-Turnhout sedert 13 juni 1999. ▀ Lid van de VLD-fractie. ▀ Geboren te Mechelen op 12 mei 1964. ▀ Licentiaat in de rechten. ▀ Gemeenteraadslid van Mechelen. ▀ Plaatsvervangend lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad.

 wait please...
Activiteit van Bart Somers - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Bart Somers - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






53 (2010-2014)   |    52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*