Georges Lenssen

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Liberaal volksvertegenwoordiger (VLD) voor de kieskring Limburg van 14 juli 2003 tot 8 maart 2006, ter vervanging van de heer Patrick Dewael, vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken en sedert 8 maart 2006, ter vervanging van de heer Karel Pinxten, ontslagnemend op 28 februari 2006. Volksvertegenwoordiger voor de kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik van 13 juni 1999 tot 18 mei 2003. ▀ Lid van de VLD-fractie. ▀ Geboren te Mechelen-aan-de-Maas op 12 april 1953. ▀ Licentiaat in de toegepaste economische wetenschappen. Afgevaardigd bestuurder ?Verzinkerij Lenssen-Genk?. ▀ Burgemeester van Maasmechelen. ▀ Gewezen provincieraadslid (Limburg).

 wait please...
Activiteit van Georges Lenssen - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Georges Lenssen - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |   


*