Jo Van Overberghe

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor de kieskring Gent-Eeklo sedert 28 april 1998, ter vervanging van de heer Tony Van Parys, benoemd tot minister van Justitie op 24 april 1998. Geboren te Deinze op 26 november 1963. Advocaat.

 wait please...
Activiteit van Jo Van Overberghe - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Jo Van Overberghe - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*