Luc Sevenhans

Picture

CV: Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Volksvertegenwoordiger van het Vlaams Belang voor de kieskring Antwerpen van 6 november 1997 tot 18 mei 2003 en sedert 5 juni 2003. Lid van de Vlaams Belang-fractie. Geboren te Brasschaat op 6 september 1954. Markeerder (Haven van Antwerpen). Gemeenteraadslid van Brasschaat. - Lid van de Raadgevende interparlementaire Beneluxraad.

 wait please...
Activiteit van Luc Sevenhans - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)

Activiteit van Luc Sevenhans - Zittingsperiode 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 51 (05.06.2003 - 02.05.2007)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*