Anne Van Haesendonck

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor de kieskring Gent-Eeklo sedert 7 oktober 1997, ter vervanging van de heer Johan Van Hecke, ontslagnemend op 1 oktober 1997. Geboren te Dendermonde op 15 januari 1962. Licentiate in de staats- en sociale wetenschappen. Gewezen provincieraadslid (Oost-Vlaanderen).

 wait please...
Activiteit van Anne Van Haesendonck - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Anne Van Haesendonck - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*