Peter Roose

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor de kieskring Veurne-Diksmuide-Ieper- Oostende sedert 28 juni 1995, ter vervanging van de heer Johan Vande Lanotte, benoemd tot vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken op 23 juni 1995. Geboren te Veurne op 31 juli 1969. Bediende. Licentiaat in de politieke wetenschappen. Gediplomeerde in het overheidsmanagement en de bestuurskunde. Lid van het OCMW van Veurne.

 wait please...
Activiteit van Peter Roose - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Peter Roose - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*