Karel Van Hoorebeke

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger van de Volksunie (VU&ID) voor de kieskring Gent-Eeklo sedert 21 mei 1995. - Lid van de VU&ID-fractie. - Geboren te Gent op 20 maart 1950. - Licentiaat in de rechten. Advocaat. Licentiaat in het zeerecht. - Gewezen gemeenteraadslid van Gent.

 wait please...
Activiteit van Karel Van Hoorebeke - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Karel Van Hoorebeke - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*