Dany Vandenbossche

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor de kieskring Gent-Eeklo sedert 21 mei 1995. Geboren te Brugge op 2 april 1956. Licentiaat in de rechten. Licentiaat in de criminologie. Gewezen directeur van de Vlaamse vereniging van provincies. Gewezen lid van het OCMW van Gent. Schepen van Gent.

 wait please...
Activiteit van Dany Vandenbossche - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Dany Vandenbossche - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*