Lucien Suykens

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Socialistisch volksvertegenwoordiger (SP) voor de kieskring Mechelen-Turnhout sedert 21 mei 1995. Geboren te Baasveld op 24 oktober 1943. Regent economie-wiskunde. Inspecteur van het gemeentelijk onderwijs met verlof. Gewezen directeur van een onderwijsinstelling.

 wait please...
Activiteit van Lucien Suykens - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Lucien Suykens - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*