Greta D'hondt

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor de kieskring Sint-Niklaas - Dendermonde sedert 21 mei 1995. Geboren te Zele op 4 augustus 1949. Maatschappelijk assistente. Gewezen nationaal secretaris van het ACV.

 wait please...
Activiteit van Greta D'hondt - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Greta D'hondt - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*