Alfons Borginon

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Volksvertegenwoordiger van de Volksunie (VU&ID) voor de kieskring Antwerpen sedert 21 mei 1995. - Lid van de VU&ID-fractie. - Geboren te Mortsel op 12 juli 1966. - Licentiaat in de rechten. Master of legal studies in comparative European and International Law - E.U.I.- Firenze. Gewezen advocaat.

 wait please...
Activiteit van Alfons Borginon - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Alfons Borginon - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*