Philippe Seghin

Picture

CV: Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Liberaal volksvertegenwoordiger (PRL FDF MCC) voor de kieskring Charleroi-Thuin sedert 21 mei 1995. - Lid van de PRL FDF MCC-fractie. - Geboren te Fontaine l'Evêque op 8 april 1938. - Apotheker. - Gemeenteraadslid van Fontaine l'Evêque. - Reserveofficier. - Ridder in de Orde van Leopold II.

 wait please...
Activiteit van Philippe Seghin - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)

Activiteit van Philippe Seghin - Zittingsperiode 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 50 (01.07.1999 - 10.04.2003)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |   


*