Jan Van Erps

Picture

CV: Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Volksvertegenwoordiger van de Christelijke Volkspartij (CVP) voor de kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde sedert 28 juni 1995, ter vervanging van de heer Herman Van Rompuy, benoemd tot vice-eerste minister en minister van Begroting op 23 juni 1995. Geboren te Schaarbeek op 5 juli 1952. Senator van 2 augustus 1994 tot 21 mei 1995. Doctor in de genees-, heel- en verloskunde. Specialisatie in de tropische geneeskunde.

 wait please...
Activiteit van Jan Van Erps - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)

Activiteit van Jan Van Erps - Zittingsperiode 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 49 (08.06.1995 - 05.05.1999)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






49 (1995-1999)   |   


*