Geert Versnick

Picture

CV: Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Volksvertegenwoordiger van de Vlaamse Liberalen en Democraten (VLD) voor het arrondissement Gent-Eeklo sedert 21 april 1994, ter vervanging van de heer Flamant, Emile, overleden op 3 april 1994. Geboren te Gent op 15 december 1956. Advocaat. Gemeenteraadslid van Gent.

 wait please...
Activiteit van Geert Versnick - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)

Activiteit van Geert Versnick - Zittingsperiode 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)




Wetgevend werk:

     Hoofddocumenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Opvolgende Documenten:

           Auteur:
           Ondertekenaar:

     Rapporteur:


Schriftelijke vragen:


Interpellaties:


Gestelde mondelinge vragen:



Analyse van de tussenkomsten:








Doorklik-lijsten
Zit. 48 (16.12.1991 - 12.04.1995)





Auteur
Ondertekenaar



Auteur
Ondertekenaar

Rapporteur


Auteur


Auteur
Moties

Plenaire
Commissie


Wetgevend werk
Parlementaire controle
Varia






52 (2007-2010)   |    51 (2003-2007)   |    50 (1999-2003)   |    49 (1995-1999)   |    48 (1991-1995)   |   


*